Designy blogu

5. desing

26. srpna 2007 v 10:51 | WiCi za Salinku
Udělala jsem newka desing..Snad se vám líbí.. No powím kdo ho udělat.. WiCi ..;):D..No použila jsem kočičku z DeviantArtu..Strašně se mi zalíbila a plproto jsem ji sem dala..No dám vám se nádhledy..
"klikni" ..

Blog má nový kabátek...

30. července 2007 v 18:07 | Didlinka-K za Sálinku
Tak jste si všimli?Udělala jsem Sárinčině blogísku nový kabátek,není to nic extra,ale život je změna...a mně se i docela líbí i když ten obrázek se moc k devítileté holce nehodí,ale pozor Sárince už brzy bude deset :)
PS:Nahoře tohoto článku je ten obrázek,který je použit v záhlaví i se zdrojem....

Asi 3. design...

8. června 2007 v 18:20 | Mandie za Sálinku
...protože Sárinka se zas tak často nedostane na počítač s netem tak sem udělala za ní další design...doufám že se vám líbí...co vy na to? Pište do komentářů...(náhled po kliknutí na celý článek)

Nový design...

1. května 2007 v 15:38 | Mandie za Sálinku
...takže už sem provedla to že sem semka dala novej design...doufám že se vám líbí...když kliknete na celá článek zobrazí se vám náhled...mějte se hezky...

Takže po dlouhý době...

1. května 2007 v 13:59 | Mandie za Sálinku
...vám semka za Sároše píšu nějakej článek...moc toho tady poslední dobou nepřibývá a to vlastně nikdy ani nepřibývalo...je to hlavně tím že Sárinka doma nemá internet no...rozhodla sem se že jí udělám novej design a nějak možná vylepším rubriky...když kliknete na celej článek máte tam náhled toho starýho designu...tak se zatím mějte pěkně a ještě chci dodat že pravděpodobně potom přidám i ceny za bleskovku...
 
 

Reklama